Doplnkové služby

S cieľom zabezpečiť našim klientom čo najväčšiu možnú komplexnosť služieb, ponúkame aj jednoduchšie a časovo menej náročné služby, avšak aj tieto sú pre správne fungovanie spoločnosti nevyhnutné a ich prevedenie musí byť na vysokej profesionálnej úrovni.

Inštalácie počítačov

Inštalácie počítačov

Inštalácie všetkých operačných systémov (Windows, Linux a pod.), vždy plne aktualizované a so všetkými ovládačmi, špecifický software podľa požiadavky a následná konfigurácia.

Pozáručný servis

Pozáručný servis

Diagnostika zariadenia, následný návrh riešenia napríklad: výmena pevného disku, operačnej pamäte, displeju, spotrebného materiálu a pod.

Optimalizácia

Optimalizácia

Zrýchlenie počítača a notebooku, odstránenie vírusov, odstránenie nežiaduceho alebo zbytočného softwaru, zálohovanie na externé úložiská.

WiFi

WiFi

Bezdrôtové riešenia šité na mieru podľa požiadavky klienta, konfigurácia wifi zariadení, rozšírenie a zlepšenie bezdrôtového signálu, konfigurácia a inštalácia Hotspotov. Výber správnych komponentov pre najlepšie možné fungovanie. Prepojenie na väčšiu vzdialenosť - napr. prepojenie budov kde nie je možne prepojenie káblom.

Poradenstvo

Poradenstvo

Pre našich klientov taktiež ponúkame kompletné poradenstvo v IT segmente, návrh riešení na mieru s vysokou efektivitou. Naplánujeme Váš projekt do najmenšieho detailu od A po Z.